خدمات وبلاگ نویسی

سئو سایت و فاکتور های گوگل

همانطور که میدانید موتور جست و جوی گوگل از چندین الگوریتم برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند و از آنجایی که امروزه رتبه گوگل سایت بعضی جا ها حتی از طراحی سایت مهم تر واقع شده است، از این رو بد نیست در این مقاله کمی به فاکتور های گوگل برای رتبه بندی بپردازیم.

همه شما وبمستران عزیز میدانید که محتوا از نظر گوگل پادشاه است و دیگر نیازی نیست درباره ی گوگل پاندا زیاد صحبت کنم. برای اشاره ای دوباره ای به این موضوع فقط می گویم محتوای کپی امروزه در مطلب گذاری سایت از هیچ ارزشی برخوردار نیست؛ حتما شنیده اید که هرچه محتوا بیشتر باشد طبیعتا سئو آن پیج برای ما قدرت مند تر می شود، بنده به عنوان جزئی کوچک از خانواده سئو به شما اطمینان می دهم ""قدرت متعلق به محتوای با کیفیت است.""

علاوه بر ترفند کلاه سیاه سئو در بین وبمستران مشهور است و مطلق به محتوا گذاری سایت می باشد، نوعی دیگر از ترفند ها وجود دارد که توسعه دهندگان اخیرا از آن به وفور استفاده میکنند؛ این ترفند خرید بک لینک و تبادل لینک است. همه ما میدانیم که بک لینک یک فاکتور مناسب برای بهینه سازی سایت است ولی این راهکار تبادل لینک بسیار راهکار خطرناکی است مطمئن باشید که به زودی زود برنامه نویسان قدرتمند گوگل جلوی اسن ترفند را هم خواند گرفت همان طور که در گذشته ی نزدیک مشاهده کردیم الگوریتم های جدید گوگل را که منحصرا یک بخش کامل را به بک لینک و تبادل لینک اختصاص داده بود.

درباره ی راهکار های بکلینک گیری و روش های اصولی و کاربردی بهینه سازی سایت در مطالب بعدی با افتخار شما را همراهی خواهیم کرد.

سفارش وبلاگ نویسی و تبلیغات شما با وبرو


برچسب‌ها: وبرو , سئو سایت , بهینه سازی سایت , الگوریتم گوگل ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 23 دی 1395ساعت 14:04  توسط سیاوش پیری  |